HOMO BIMBROWNIKUS - AUDIOBOOK MP3 Andrzej Pilipiuk (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

HOMO BIMBROWNIKUS - AUDIOBOOK MP3 Andrzej Pilipiuk (pobierz)

HOMO BIMROWNIKUS - Andrzej Pilipiuk (Audiobook MP3)

Jakub Wędrowycz Tom 6. Homo Bimbrownikus (AudioBook Mp3) - książka Andrzeja Pilipiuka wydana przez wydawnictwo Fabryka Słów. Jest dwudziestą książką pisarza opublikowaną przez tego wydawcę i zarazem szóstym tomem przygód jego najbardziej znanego bohatera, Jakuba Wędrowycza i jego przyjaciół.

 Audiobook Mp3 - Homo bimbrownikus - Andrzej Pilipiuk.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Jakub Wędrowycz polską odpowiedzią na Conana Barbarzyńcę. (Andriej Bielanin) Że bimbrownik, degenerat i społeczny pasożyt? A kto ochronił ludzkość przed Golemem i skrzyżowaniem wąglika z chorobą wściekłych krów? Dzięki komu doszło do obrad Okrągłego Stołu? Kto niby w 1948. uratował Świętego Mikołaja przed komunistami? Wędrowycz żywi, poi, ubiera, Wędrowycz nigdy nie umiera. Właśnie rusza na podbój stolicy

AUDIOBOOK Wieszać każdy może - Książka Audio MP3

Autor: Andrzej Pilipiuk
Czyta: Grzegorz Pawlak
Długość: 9 godz. 46 min.
Cykl: Opowiadania o Jakubie Wędrowyczu - zobacz więcej
Kategoria: Fantasy
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

VI tom opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza w książce audio - Homo Bimbrownikus - ostatnia już opowieść o Jakubie Wędrowyczu w znakomitej interpretacji Grzegorza Pawlaka możesz już teraz pobrać na stronie Audioteki bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka czyta wspomniany już Grzegorz Pawlak.
 


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Lektor jest niesamowity. Rewelacyjny z tym podkladaniem roznych glosow i akcentow.

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.