JA INKWIZYTOR KOSCIANY GALEON - Audiobok MP3 - Jacek Piekara (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

JA INKWIZYTOR KOSCIANY GALEON - Audiobok MP3 - Jacek Piekara (pobierz)

JA INKWIZYTOR - KOŚCIANY GALEON - Jacek Piekara (AudioBook MP3).

Powieść Fantasy Jacka Piekary - Ja Inkwizytor kościany galeon - jest kolejną, dziewiątą już książką wchodzącą w skład serii o inkwizytorze Mordimerze Madderinie. Jednocześnie będzie to piąta pozycja w podcyklu "Ja inkwizytor". Autorem tych historii jest Jacek Piekara, głównym bohaterem zaś wspomniany wyżej inkwizytor, sługa boży.

Piekara stworzył świat, w którym Jezus Chrystus nie zmarł na krzyżu, ale zszedł z niego, wywarł na swoich oprawcach okrutną zemstę i umocnił Kościół, który teraz posiada olbrzymie wpływy. Ukazujące się obecnie książko stanowią prequele do publikowanych w latach 2003-2006 pierwszych zbiorów opowiadań o Mordimerze.

 AudioBook Mp3 - Ja inkwizytor kościany galeon - Jacek Piekara

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):
Treść: Treść: Najdłuższa i najbardziej mroczna podróż Mordimera Mdderdinia! Inkwizytor Madderdin, cynik, idealista i pełen duchowej pasji miłośnik płci pięknej, w oczekiwaniu na licencję Hez-hezronu otrzymuje z pozoru mało atrakcyjne zlecenie, którego z wielu powodów nie może nie przyjąć. Ma odnaleźć pewnego kupca. Trop prowadzi na zimne, deszczowe i skryte w wiecznej mgle Farskie Wyspy. Tam dokona przerażającego odkrycia… Ludziom, ich chrześcijańskim duszom, a nawet złu wcielonemu grozi zagłada! Czy Mordimerowi i jego nieoczekiwanym sprzymierzeńcom z piekła rodem uda się uratować porządek tego świata?

AUDIOBOOK Ja Inkwizytor - Kościany Galeon - (Książka Audio MP3).

Autor: Jacek Piekara
Czyta: Janusz Zadura
Długość: 19 godz. 13 min.
Typ: Audiobook - pełnyKategoria: Fantasy Audiobooki - zobacz inne audiobooki z tej kategorii


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Powieść Jacka Piekary - Ja inkwizytor Kościany galeon do słuchania na MP3 (Audiobooka) -  możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę audio czyta Janusz Zadura.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.