SENIORZY W NATARCIU Audiobook MP3 - posłuchaj i pobierz

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

SENIORZY W NATARCIU Audiobook MP3 - posłuchaj i pobierz

SENIORZY W NATARCIU - Catharnina Ingelman - Sundberg (Audiobook Mp3)

Seniorzy w natarciu do słuchania na Mp3 - to pełna humoru zwariowana komedia romantyczna, którą koniecznie musisz posłuchać.


 AudioBook Mp3 - Seniorzy w natarciu - Catharina Ingelman - Sundberg.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Co robi grupka emerytów, którzy nudzą się w domu opieki? Którzy nie mogą pogodzić się z jedzeniem bez smaku, z brakiem ruchu, ze złym traktowaniem i z tym, że cały czas się na nich oszczędza. I którzy przypuszczają, że lepiej im będzie w więzieniu. Zakładają Emerycką Szajkę, żeby tak jak Robin Hood zabierać bogatym i rozdawać potrzebującym! Märtha, Geniusz, Stina, Grabi i Anna-Greta zatrzymują się w luksusowym hotelu, żeby okraść kilkoro zamożnych gości. Sprawy nieco się komplikują i wkrótce Emerycka Szajka zostaje wciągnięta w rozgrywki przestępczego światka. I właśnie wtedy seniorzy zaczynają rozkręcać się na dobre! Przezabawna opowieść o tym, że prawdziwe życia zaczyna się około osiemdziesiątki!

Seniorzy w natarciu - Audiobook MP3

Autor: Catharina Ingelman-Sundberg
Czyta: Artur Barciś
Długość: 11 godz. 32 min.
Kategoria: Literatura współczesna (kliknij po więcej)
Typ: Audiobook - pełny


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Zwariowaną komedię pt. Seniorzy w natarciu - możesz już teraz pobrać w formie książki audio do słuchania mp3 na stronie Audioteki bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki w najlepszej cenie. Audiobooka czyta Artur Barciś.
 


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.