SPRAWA NINY FRANK - Audiobook MP3 - Katarzyna Bonda (pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

SPRAWA NINY FRANK - Audiobook MP3 - Katarzyna Bonda (pobierz)

SPRAWA NINY FRANK - Katarzyna Bonda (Audiobook Mp3).

Katarzyna Bonda - Sprawa NIny Frank (AudioBook Mp3) - "Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, której bohaterem jest tzw. profiler, czyli psycholog wykonujący portrety psychologiczne nieznanych sprawców.

 AudioBook Mp3 - Sprawa Niny Frank - Katarzyna Bonda.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść:  Akcja powieści rozgrywa się w dwóch światach: jeden to sielska miejscowość przygraniczna - Mielnik nad Bugiem, gdzie do tej pory nie działo się nic oprócz lokalnych skandali, a życie płynęło leniwie, drugi - to high life stolicy, w którym żyje najpopularniejsza aktorka polskich seriali - Nina Frank. Prawdę o niej poznajemy z dziennika internetowego, który zaczyna prowadzić w pewnym momencie swego pełnego skandali życia. Dowiadujemy się o jej dwuznacznej drodze do kariery, licznych kochankach, nałogach, różnego kalibru świństwach i grzeszkach. Jednocześnie w swoim życiu odgrywa role szczęśliwej i dobrej - jak grana przez nią postać zakonnicy Joanny, która przyniosła jej pieniądze i sławę. Kochają ją miliony telewidzów i wierzą w wykreowany wizerunek. Te dwa światy przeplatają się przez całą książkę, by spotkać się w kulminacyjnym punkcie akcji, gdy dochodzi do wyjaśnienia zagadki śmierci Niny Frank. 

Kiedy aktorka zostaje znaleziona w swoim dworku nad Bugiem martwa, do Mielnika nad Bugiem przyjeżdża Hubert Meyer - profiler policyjny i zaczyna po kolei odkrywać tajemnice gwiazdy. Poznając sekrety Frank i próbując stworzyć profil jej mordercy, Hubert Meyer analizuje także swoje życie, atakują go wspomnienia i przy okazji badania zbrodni dociera do skrywanych przed sobą własnych tajemnic."

SPRAWA NINY FRANK - AudioBook (książka audio).

Autor: Katarzyna Bonda
Czyta: Marek Bukowski
Długość: 14 godz. 32 min.
Cykl: Mistrzyni kryminału
Kategoria: Kryminał Polski zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Sprawa Niny Frank - AudioBooka Mp3 autorstwa Katarzyny Bonda - możesz już teraz pobrać ze strony Nexto prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę audio czyta znany aktor: Marek Bukowski.0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.