FLORYSTKA AUDIOBOOK MP3 (Posłuchaj Online i Pobierz)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

FLORYSTKA AUDIOBOOK MP3 (Posłuchaj Online i Pobierz)

FLORYSTKA - Katarzyna Bonda (Audiobook Mp3) - kryminał polski

Katarzyna Bonda - Florystka (Książka Audio Mp3 do słuchania) - Kolejne śledztwo profilera Huberta Meyera, który tworzy portrety psychologiczne sprawców zbrodni.

 Audio Book Mp3 - Florystka - Katarzyna Bonda.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Treść: Hubert Meyer podczas jednego ze śledztw popełnił istotny błąd w określeniu profilu podejrzanego, dlatego zdecydował się porzucić pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go jednak o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety w związku z zaginięciem jej dziewięcioletniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem jedenastoletniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się, że była ona ostatnią osobą, która widziała Zosię żywą. Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach, ale gdy ciało dziecka zostaje odnalezione na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Amadeusza, staje się główną podejrzaną.

FLORYSTKA - AudioBook (książka audio).

Długość: 21 godzin 46 minut
Autor: Katarzyna Bonda
Czyta: Marek Bukowski
Wydawca: MUZA S.A.
Kategoria: Kryminał zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Florystka - AudioBooka Mp3 autorstwa Katarzyny Bonda - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki  prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę audio czyta znany aktor: Marek Bukowski. Pobierz i posłuchaj już teraz.

NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.