REWIZJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (do pobrania)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

REWIZJA AUDIOBOOK MP3 - Remigiusz Mróz (do pobrania)

REWIZJA - Remigiusz Mróz (Audiobook Mp3)

Remigiusz Mróz - REWIZJA - Audiobook (Książka Audio Mp3 do słuchania) - Kontynuacja bestsellerowej Kasacji i Zaginięcia, musisz tego posłuchać, tym bardziej, że czyta go rewelacyjny jak zawsze Krzysztof Gosztyła.

Rewizja audiobook MP3
 AudioBook Mp3 - Rewizja - Remigiusz Mróz.

Opis Książki Audio (AudioBook MP3):

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy…

Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

REWIZJA - AudioBook (książka audio).

Długość: 16 godzin 30 minut
Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Wydawca: Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Z cyklu: Cykl z Joanną Chyłką
Typ: Audiobook - pełnyKategoria:
Sensacja i Thriller zobacz inne audiobooki z tej kategorii.


Posłuchaj fragmentu AudioBooka na MP3Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

Rewelacyjny Thriller -  Rewizja - Marcina Ciszewskiego - możesz już teraz pobrać ze strony Audioteki prosto na swój komputer bez wychodzenia z domu i słuchać w każdej wolnej chwili. Książkę audio czyta: Krzysztof Gosztyła0 komentarze :

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.