CHWDAB - Luna Kosinski - AudioBook (Kroniki 2005 - 2006)

Audiobooki Online to serwis gdzie znajdziesz możliwość posłuchania najlepszych ksiażek audio (audiobooków), przez Internet bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo otrzymasz linki do stron gdzie szybko i legalnie pobierzesz pełne wersje audiobooków w najlepszych cenach i bez kosztów przesyłki.

Słuchaj Książek Audio Mp3
Kupuj i zamawiaj Online...
Audiobooki Online - Książki Audio Mp3

CHWDAB - Luna Kosinski - AudioBook (Kroniki 2005 - 2006)

Jak potoczy się życie człowieka, który przypadkiem nagle stał się bogaty? Jak potoczą się losy tych, którzy nie mieli tyle szczęścia?

Kliknij na okładce audiobooka aby powiększyć

Opis Książki Audio:
CH.W.D.A.B. to wstrząsający, realistyczny obraz życia dwu osób pochodzących z Prokocimia - podrzędnej dzielnicy Krakowa: szczęściarza, który w młodym wieku wygrywa kilka milionów złotych w toto-lotku oraz jego przyjaciela - młodego pisarza, który zostaje w znienawidzonym przez siebie miejscu. Ten ostatni umie poradzić sobie z rozczarowaniem, jakie przyniosło mu życie, jedynie poprzez opisywanie losów swoich i przyjaciela oraz pozwolenie sobie na powolne popadanie w obłęd.

Książka pełna jest realistycznych, brutalnych opisów z życia "Polski B" z jednej strony i niezliczonych dygresji opisujących współczesność z drugiej. Łącznikiem dla akcji jest nienawiść - jedyna możliwość uratowania godności w miejscach takich jak Prokocim, z których uciec mogą jedynie szczęściarze. Czyta - Grzegorz Suder,Wydawnictwo e-bookowo
Książka przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Posłuchaj AudioBooka:


Pobierz Pełną wersję Audiobooka:

CHWDAB - Luna Kosinski - Kroniki 2005-2006
Pobierz Książkę audio w plikach mp3 prosto na swój komputer w 3 minuty z gwarancją najniższej ceny!


NASTĘPNY AUDIOBOOK < --- > POPRZEDNI AUDIOBOOK


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Książka wymiata, jest przede wszystkim bardzo zabawna, dopiero na drugim miejscu pornograficzna, okrutna na ostatnim miejscu. czytana - jakby odwrotność witkowskiego. maczo men rulez. :D polecam!

Prześlij komentarz
Zobacz również inne audiobooki (książki audio) 
do pobrania: Klikając tutaj.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Najpopularniejsze AudioBooki


Nauka Angielskiego w Domu - uczysz się angielskiego? Zobacz w jaki sposób szybko i samodzielnie uczyć się języka w domu przez Internet.